Power Legal

Uzman Kadromuz

Sıradışı danışmanlar, sıradışı sonuçlar.
Uzman Kadromuz

Oskay Hukuk Bürosu' nda sürdürülebilir kaliteyi önemsiyoruz. Avukatların kalitesi, yetenekleri ve aynı zamanda ortak bir başarı için emek verme azmi bizi bugün bulunduğumuz konuma taşıdı.

Hizmetlerimizin sağlanmasında en önemli destek noktası ekibimizin üyeleridir. Onların yetenekleri, becerileri ve hevesleri sayesinde işimizi mükemmel bir şekilde yapabiliyoruz. Müvekkiller bizim en değerli varlığımızdır. Ekibimiz sadece hukuk büromuzun çalışanlarından değil, aynı zamanda bağımsız uzmanlardan, iş arkadaşlarımızdan ve kendi alanlarında seçkin olan ortaklarımızdan oluşmaktadır. Uzmanlardan ve uygun bağlantılardan oluşan bir ağ kurmak ve bu ağı korumak bizim için kilit bir unsurdur.

Rabia Avcı

Kurucu Ortak, Avukat, Yasal Danışman
Kadir Has Üniversitesi tam burslu hukuk programından bölüm birincisi olarak mezun olan Rabia Avcı dosyanızı üstlenmek için Oskay Hukuk Bürosu' nda sizi bekliyor.

Güzide Hancı

Kurucu Ortak, Avukat, Yasal Danışman
Ticaret Hukuku alanında Nuremberg Üniversitesinde Yüksek Lisans mezuniyeti sonrası aile şirketinin ticari davalarını uzun yıllar üstlenen Güzide Hancı aktif olarak kadromuzda bulunmaktadır.

Kenan Karaca

Kurucu Ortak, Yönetici, Avukat, Yasal Danışman
Kenan Karaca, 1997 Haziran ayında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini derece ile tamamlayarak mesleki hayatına başlamıştır. Benzer davaları kariyeri başladığı günden bu yana üstlenmektedir.

Harun Özbay

Avukat, Yasal Danışman
Harun Özbay trafik kazaları alanında deneyimli bir ekip üyemizdir.

Abdullah Öztürk

Avukat, Yasal Danışman
Aile içi şiddet ve boşanma alanlarında deneyim sahibidir. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Yusuf Dalaman

Kurucu Ortak, Avukat, Yasal Danışman
Yusuf Dalaman Türkiye’ nin en büyük vergi hukuksuzluğu davası olan 24 Ağustos Davası’ nda uluslararası bir başarı göstererek “Yılın Hukukçusu” ödülüne layik görülmüştür. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Evli ve iki çocuk babasıdır.

En İyi Kalite

Oskay Hukuk Bürosu her zaman en kaliteli iş kriterleriyle çalışır. disiplin ve meslek

Hukuki Tecrübe

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyime sahip en yetenekli avukatlara sahibiz.

Ödüller ve Sertifikalar

Hukuk firmanızın ofisindeki herhangi bir duvara asmak için idealdir. Müvekkilleriniz bunu kolayca fark edecek

Özel Danışmanlık

Müşterilerim ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, onlara kazanan bir çözüm bulma yolunda tavsiyelerde bulunuyorum

KARİYER FIRSATLARI

Oskay Hukuk Bürosu'nun Bir Parçası Olun

Biz farklıyız. Biz sıradan bir işverenler ve ortaklar değiliz. Çalışanlarımızın keyifli ortamına, ilişkilerine, motivasyonlarına ve hırslarına olduğu kadar iş ve aile yaşamı arasındaki uyuma da özen gösteriyoruz. Hukuk hizmetleri sunmanın sadece normal bir iş olmadığına inanıyoruz. Bu, önceden belirlenmiş özellikler ve yetenekler gerektiren bir yaşam misyonudur.

Shopping Cart

No products in the cart.